QM for Windows 5.2
Ke stažení
Zdarma  

QM for Windows 5.2

Zdarma POM-QM je software pro výrobu/ řízení managementu
Váš hlas:
Poslední verze:
Vývojář:
Prentice-Hall Inc.
Screenshots
1 / 2
Ocenění (1)
Show all awards
Software Informer User Rating 4
Ke stažení
Zdarma  

POM-QM je software pro výrobu/řízení managementu,kvantitativních metod, vědy o managementu a operačního výzkumu. V této nové verzi Windowe softwaru, POM pro Windows, QM pro Windows a DS pro Windows byly sloučeny do jednoho flexibilního produktu - POM-QM pro Windows. Software můžete nastavit tak, aby se zobrazily POM moduly, QM moduly nebo oba moduly POM a QM moduly.

Tento balíček je nejvíce přívětivý k uživatelům a je dostupný v odvětvích operačního managementu, kvantitativních metod nebo vědy o managementu v důsledku sjednocení s rozhraním Windows, flexibility, uživatelsky orientovaného systému a uživatelské podpory.

Grafické uživatelské rozhraní pro tento software je standardní rozhraní pro Windows. Každý, kdo zná jakékoliv libovolné standardní tabulky, textové editory nebo prezentaci tohoto balíčku ve Windows, bude moci snadněji použít tento software. Toto standardní rozhraní zahrnuje obvyklé menu, panel rozhraní, stavový řádek a soubory nápovědy Windows programů.

Editor tabulky datový typ umožňuje vložení dat a editaci velmi snadno. Kromě toho také, kdykoliv mají být data zadána, na obrazovce se objeví jasné instrukce, popisující, co je třeba zadat a pokud jsou zadaná nesprávně, objeví se jasná chybová zpráva.

Komentáře

5 stars
282
4 stars
89
3 stars
39
2 stars
42
1 stars
56
User

Váš hlas: