QM for Windows

QM for Windows 5.2

Zdarma
Matematický analyzátor pro manažerské vědy a kvantitativní metody
Hodnocení
3.9  (251 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
5.2 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Prentice-Hall Inc.
Matematicky analyzuje manažerské vědy, operace a kvantitativní metody. Zahrnuje výpočetní metody pro rozhodovací analýzu, plánování cílů, teorii her, lineární programování a další.
POM-QM je software pro výrobu/řízení managementu,kvantitativních metod, vědy o managementu a operačního výzkumu. V této nové verzi Windowe softwaru, POM pro Windows, QM pro Windows a DS pro Windows byly sloučeny do jednoho flexibilního produktu - POM-QM pro Windows. Software můžete nastavit tak, aby se zobrazily POM moduly, QM moduly nebo oba moduly POM a QM moduly.

Tento balíček je nejvíce přívětivý k uživatelům a je dostupný v odvětvích operačního managementu, kvantitativních metod nebo vědy o managementu v důsledku sjednocení s rozhraním Windows, flexibility, uživatelsky orientovaného systému a uživatelské podpory.

Grafické uživatelské rozhraní pro tento software je standardní rozhraní pro Windows. Každý, kdo zná jakékoliv libovolné standardní tabulky, textové editory nebo prezentaci tohoto balíčku ve Windows, bude moci snadněji použít tento software. Toto standardní rozhraní zahrnuje obvyklé menu, panel rozhraní, stavový řádek a soubory nápovědy Windows programů.

Editor tabulky datový typ umožňuje vložení dat a editaci velmi snadno. Kromě toho také, kdykoliv mají být data zadána, na obrazovce se objeví jasné instrukce, popisující, co je třeba zadat a pokud jsou zadaná nesprávně, objeví se jasná chybová zpráva.
Informace aktualizovány: