QM for Windows 5.2
Pobieranie
Darmowy  

QM for Windows 5.2

Darmowy POM-QM jest oprogramowanie do produkcji/operacyjne zarządzanie
Twój głos:
Najnowsza wersja:
Deweloper:
Prentice-Hall Inc.
Screenshots
1 / 2
Nagrody (1)
Show all awards
Software Informer User Rating 4
Pobieranie
Darmowy  

POM-QM jest oprogramowanie do produkcji/operacyjnego zarządzania, metody ilościowe, teoria sterowania i badań operacyjnych. W nowej wersji programu Windows, POM dla Windows, QM for Windows i DS dla Windows zostały połączone w jeden uniwersalny produkt - POM-QM for Windows. Oprogramowanie może być skonfigurowany do wyświetlania modułów POM moduły QM lub jak POM i QM modułów.
Ten pakiet jest najbardziej wygodne jest dostępny w dziedzinie Operations Management, metody ilościowe lub Management Science dzięki standaryzacji interfejsu Windows, elastyczność, projektowanie zorientowane na użytkownika, i wsparcie użytkowników.
Graficzny interfejs użytkownika dla oprogramowania-standardowy interfejs Windows. Każdy, kto jest zaznajomiony z dowolnym standardowym arkusza kalkulacyjnego, edytora tekstu lub prezentacja pakietu w Windows łatwo korzystać z oprogramowania. Ten standardowy interfejs zawiera proste menu, pasek narzędzi, pasek stanu i pliki pomocy programu Windows.
Tabele typu edytor danych pozwala wprowadzać i edytować dane bardzo łatwo. Ponadto, za każdym razem, gdy dane muszą być wprowadzone, jest jasne instrukcje na ekranie, opisując to, co wprowadza, i po wpisaniu danych nie wyświetla się prawidłowo jasny komunikat o błędzie.

Komentarze

5 stars
282
4 stars
89
3 stars
39
2 stars
42
1 stars
56
User

Twój głos: