QM for Windows

QM for Windows 5.2

Darmowy
Matematyczne analizatora dla zarządzania nauki i metod ilościowych
Ocena
3.9  (251 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
5.2 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Prentice-Hall Inc.
Matematycznie analizuje nauki zarządzania, operacje i metody ilościowe. Zawiera metody obliczeń dla analizy decyzji, celem programowania, teoria gier, programowanie liniowe i więcej.
POM-QM jest oprogramowanie do produkcji/operacyjnego zarządzania, metody ilościowe, teoria sterowania i badań operacyjnych. W nowej wersji programu Windows, POM dla Windows, QM for Windows i DS dla Windows zostały połączone w jeden uniwersalny produkt - POM-QM for Windows. Oprogramowanie może być skonfigurowany do wyświetlania modułów POM moduły QM lub jak POM i QM modułów.
Ten pakiet jest najbardziej wygodne jest dostępny w dziedzinie Operations Management, metody ilościowe lub Management Science dzięki standaryzacji interfejsu Windows, elastyczność, projektowanie zorientowane na użytkownika, i wsparcie użytkowników.
Graficzny interfejs użytkownika dla oprogramowania-standardowy interfejs Windows. Każdy, kto jest zaznajomiony z dowolnym standardowym arkusza kalkulacyjnego, edytora tekstu lub prezentacja pakietu w Windows łatwo korzystać z oprogramowania. Ten standardowy interfejs zawiera proste menu, pasek narzędzi, pasek stanu i pliki pomocy programu Windows.
Tabele typu edytor danych pozwala wprowadzać i edytować dane bardzo łatwo. Ponadto, za każdym razem, gdy dane muszą być wprowadzone, jest jasne instrukcje na ekranie, opisując to, co wprowadza, i po wpisaniu danych nie wyświetla się prawidłowo jasny komunikat o błędzie.
Aktualizacja informacji: