QM for Windows 5.2

Darmowy POM-QM jest oprogramowanie do produkcji/operacyjne zarządzanie
3.9 
Rating
Twój głos:
Najnowsza wersja:
Deweloper:
Prentice-Hall Inc.
Screenshots
1 / 2
Nagrody (1)
Show all awards
Software Informer Virus Free award
Bezpieczne Pobieranie
Darmowy   13 MB

POM-QM jest oprogramowanie do produkcji/operacyjnego zarządzania, metody ilościowe, teoria sterowania i badań operacyjnych. W nowej wersji programu Windows, POM dla Windows, QM for Windows i DS dla Windows zostały połączone w jeden uniwersalny produkt - POM-QM for Windows. Oprogramowanie może być skonfigurowany do wyświetlania modułów POM moduły QM lub jak POM i QM modułów.
Ten pakiet jest najbardziej wygodne jest dostępny w dziedzinie Operations Management, metody ilościowe lub Management Science dzięki standaryzacji interfejsu Windows, elastyczność, projektowanie zorientowane na użytkownika, i wsparcie użytkowników.
Graficzny interfejs użytkownika dla oprogramowania-standardowy interfejs Windows. Każdy, kto jest zaznajomiony z dowolnym standardowym arkusza kalkulacyjnego, edytora tekstu lub prezentacja pakietu w Windows łatwo korzystać z oprogramowania. Ten standardowy interfejs zawiera proste menu, pasek narzędzi, pasek stanu i pliki pomocy programu Windows.
Tabele typu edytor danych pozwala wprowadzać i edytować dane bardzo łatwo. Ponadto, za każdym razem, gdy dane muszą być wprowadzone, jest jasne instrukcje na ekranie, opisując to, co wprowadza, i po wpisaniu danych nie wyświetla się prawidłowo jasny komunikat o błędzie.

Komentarze

3.9
Rating
581 votes
5 stars
316
4 stars
100
3 stars
48
2 stars
50
1 stars
67
User

Twój głos: