QM for Windows 5.2

رایگان POM-QM یک نرم افزار برای تولید/مدیریت عملیات
3.9 
Rating
رأی شما:
آخرین نسخه:
توسعه‌دهنده:
Prentice-Hall Inc.
Screenshots
1 / 2
جوایز (1)
Show all awards
Software Informer Virus Free award
مورد اعتماد دانلود
رایگان   13 MB

POM-QM یک نرم افزار برای تولید/عملیات مدیریت, روش های کمی, مدیریت علم و تحقیق در عملیات. در نسخه جدید این Windows نرم افزار POM برای Windows های QM for Windows و DS برای Windows شده است به یک ترکیب محصول انعطاف پذیر - POM-QM for Windows. این نرم افزار می توان به نمایش POM ماژول QM ماژول یا هر دو POM و QM ماژول.
این بسته ترین و کاربر پسند در دسترس در زمینه Operations Management با روش های کمی و یا Management Science با توجه به استاندارد با Windows رابط انعطاف پذیری کاربر محور طراحی و پشتیبانی کاربر.
رابط کاربر گرافیکی برای نرم افزار استاندارد Windows رابط. هر کسی که آشنا با هر استاندارد spreadsheet, word processor, و یا ارائه بسته در Windows به راحتی قادر خواهد بود به استفاده از نرم افزار. این استاندارد شامل رابط مرسوم منو, نوار ابزار, نوار وضعیت و کمک به فایل های Windows برنامه های.
گسترده-نوع ویرایشگر داده ها باعث می شود ورود اطلاعات و ویرایش بسیار آسان است. علاوه بر این هر زمان که داده ها وارد شود وجود دارد روشن آموزش داده شده بر روی صفحه نمایش توصیف آنچه که برای وارد شود و زمانی که اطلاعات وارد شده نادرست روشن پیام خطا نمایش داده می شود.

نظرات

3.9
Rating
581 votes
5 stars
316
4 stars
100
3 stars
48
2 stars
50
1 stars
67
User

رأی شما: