QM for Windows 5.2
İndir
Ücretsiz  

QM for Windows 5.2

Ücretsiz POM-QM, üretim/operasyon yönetimi için bir yazılımdır
4 
Rating
Oyunuz:
En güncel sürüm:
5.2 Tüm
Geliştirici:
Prentice-Hall Inc.
Screenshots
1 / 2
Ödüller (1)
Show all awards
Software Informer User Rating 4
İndir
Ücretsiz  

POM-QM, üretim/operasyon yönetimi, sayısal yöntemler, yönetim bilimi ve yöneylem araştırması için bir yazılımdır. Windows yazılımının yeni sürümünde, Windows için POM, Windows için QM ve Windows için DS, tek bir esnek ürün içerisinde kombine edilmiştir: Windows için POM-QM. Yazılım, POM modülleri, QM modülleri ya da hem POM hem de QM modüllerini görüntülemek için ayarlanabilir.

Bu paket, Windows arayüzlü standardizasyonu, esnekliği, kullanıcı merkezli tasarımı ve kullanıcı desteği ile Operasyon Yönetimi, Sayısal Yöntemler veya Yönetim Bilimi alanlarındaki en kullanıcı dostu pakettir.

Yazılımın grafik kullanıcı arayüzü, standart bir Windows arayüzüdür. Windows'taki herhangi bir standart özet tabloya, kelime işleyiciye ya da sunum paketine aşina olan herkes, bu yazılımı kolayca kullanabilir. Bu standart arayüz, alışılmış menü, araç çubuğu, durum çubuğu ve Windows programları için yardım dosyaları içerir.

Özet tablo-tipi veri editörü, veri girişi ve düzenlemesi işlemlerini son derece kolay hale getirir. Buna ek olarak, veri girişi yapılacağı zaman, veri giriş ekranında ne girileceğine dair açık bir talimat görüntülenir, hatalı veri girildiğinde de anlaşılır bir hata iletisi görüntülenir.

Yorumlar

5 stars
282
4 stars
89
3 stars
39
2 stars
42
1 stars
56
User

Oyunuz: